Zabudowy marki Konar

admin, Wrzesień 12, 2013

Dystrybutor Konar proponuje swoim nabywcom różnego typu i przeznaczenia zabudowy floty samochodów. Konstrukcja tych przeczep jest niezwykle solidna, co oznacza, że produkty firmy Konar spełniają najwyższe wymogi Unii Europejskiej.
Zabudowy samochodów są różnorodne i każdy przedsiębiorca zakupi dla siebie odpowiednią. Dystrybutor tworzy zabudowy specjalistyczne oraz do przewozu żywca i łódek. Naczepy firmy Konar mają szerokie zastosowanie w kraju i za granicą.

Producent przyczep- Konar

W dużej propozycji firmy można także odszukać wywrotki przydatne dla spółek transportujących żwir. Głównym wyrobem tej renomowanej spółki są naczepy. Spółka poleca naczepy jednoosiowe i dwuosiowe, które opisuje najwyższa jakość wyprodukowania. Firma Konar od wielu lat z powodzeniem sprzedaje różnego typu przyczepy, które zostały docenione na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Cała propozycja handlowa firmy Konar jest umieszczona na witrynie internetowej www.konar.com.pl. Są tam również ważne informacje dotyczące wymiarów, ładowności i przeznaczenia przedstawianych wyrobów.

Więcej: www.konar.com.pl

,,,

Dodaj komentarz