Płyta OSB w Rosji

agnieszka, Marzec 12, 2013

10 porad

Zacznijmy od początku, czyli od wyboru materiałów.

Płyta OSB

Płyta OSB

Zakup płytyOSB 3, upewnij się, że masz do czynienia z wysokiej jakości produktów. Kupując tanią płytę niewiadomego pochodzenia, idziesz na ryzyko bardzo duże.

Drugą rzeczą, należy zwrócić uwagę, aby – na tabliczce znamionowej muszą być zgodne z jego przeznaczeniem. Użyj 2 zamiast OSB OSB 3 zewnętrzne okładziny ścian nie jest wart ich odporność na wodę nie jest wystarczające dla rosyjskiego klimatu.

Wybór materiału do użytku w pomieszczeniach, należy zwrócić uwagę na dobór substancji niebezpiecznych do środowiska. Za pomocą płyty powleka się MDI.

Nie skąpić na izolacji. Od jakości izolacji i jakości jego montażu zależy czy płyta OSB zapewni nam komfort życia w domu.

Planując system grzewczy zawsze pamiętać, że chociaż dom z GSP dobry w utrzymanie się ciepło, ale bezwładność cieplną takich struktur jest bardzo mały. Podłogi ciepłe lub dywan będzie całkowicie zbyteczne.

Zwróć szczególną uwagę na jakość spoin i szwów, to najbardziej narażone miejsce. Luki i pęknięcia można negować wszystkie swoje wysiłki, aby zapewnić dobrą izolację ciepła i dźwięku.

Traktują wzniesienie odpowiedzialnie. Łatwość i szybkość budowy domów w technologii ramy często prowokują pośpiechu i usuwanie błędów w procesie budowy, będzie to bardzo trudne.

Muszą być przetwarzane z łatwopalnych materiałów zmniejszających palność. Nie skąpić na temat bezpieczeństwa

W karkasnikah trzeba zwrócić uwagę na ochronę przed gryzoniami. Płyty OSB się nie do swoich zębów, ale miłość do swoich gniazd w izolacji między ścianami. Bezpieczeństwa biologicznego – jest wymagane.

Pamiętaj, aby osobiście nadzorować cały proces budowy od początku do końca. Większość problemów nie wynikają z wad materiałowych lub złych decyzji projektowych, ale ze względu na pracę wykonaną w złej wierze.

I jedna uwaga.

Przed rozpoczęciem budowy, upewnij się, że w pełni właścicielem niezbędne informacje. Budowa domu – trudne zadanie, więc nie bądź leniwy, aby skonsultować się z ekspertami i zwiedzić specjalną literaturę.

,,

Dodaj komentarz