Jakie przyczepy dla firmy logistycznej

admin, Maj 24, 2013

PrzyczepyFirma logistyczna podobnie jak każde inne przedsiębiorstwo musi dobrze zarządzać swoim budżetem. Podstawowym wyposażeniem firm logistycznych są przyczepy i naczepy. Kupując przyczepy niestety często możemy trafić na produkty nie do końca dostosowane do swoich zadań. Jakie przyczepy są, więc godne naszego zainteresowania?

Wybieramy przyczepy

Przyczepa jest podstawowym elementem składowym taboru każdej z firm logistycznych. Bez niej niestety nie możemy wykonywać swoich usług, czyli rozwozić towarów po całej Europie, a przecież na tym zarabiamy.  Przy wyborze przyczepy bardzo ważne kwestie to jakość materiałów z jakich została ona wykonana. Ważne jest, by przyczepa była trwała i zawsze działała odpowiednio, gdy tego potrzebujemy.

Rodzaje przyczep

Przyczepy różnią się od siebie wieloma względami. Na przykład może to być różna wielkość dopuszczalnej masy całkowitej. Występują również przyczepy z przednią osią skrętną oraz bez przedniej osi skrętnej. Ważnym kryterium wyboru jest również materiał z jakiego zostały wykonane. Może wybierać spośród przyczep aluminiowych czy też wykonanych z innych stopów metali.

Mimo, iż na naszym polskim rynku mamy bardzo wielu producentów przyczep to jednak nie wielu z nich może zaoferować produkty najwyższej jakości w połączeniu z dużą elastycznością produktu. Jedną z firm, która obsłuży nas niezwykle kompleksowo jest firma Konar. Ten Wielkopolski producent przyczep z siedzibą w Stęszewie to laureat wielu nagród, między innymi zdobywca Złotych medali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z naszej perspektywy możemy śmiało polecić przyczepy firmy Konar.

,,

Dodaj komentarz