Wymyślam fantastyczne baseny.

admin, Czerwiec 27, 2014

Postawię sobie baseny. Albo zbuduję baseny, sam główkuję jakimi słowy mam rzec.

Przypuszczalnie, pobuduję najmniej dwa.
Najważniejszy w budynku, który mam zbudować, na piętrze następny z drugiej strony bliżej skoczni, niedaleko od pola z żytem,wydaje mi się z ruchomym zadaszeniem.
Totalny luz,banknotów wystarcza mi jak lodu,baseny mogą być aż trzy, pytanie jedynie, by owadów nie było za dużo, pojedynczy przypadek nie robi sprawy,ale już latające stado za dużo na moje nerwy.

Specjalista co opisywane baseny będzie pobudować trochę do mnie wzmiankował, że much w odmienionych stosunkach wyprzęgnie, później się opamiętał i anulował,ale wstręt pozostał. Głupek jakiś jak obszył.
Podsumowując baseny planuję zapewne dwa,zastanawiam się o trzecim,w podziemiu ,mówi się przyziemie a tam świetliki i bramo niezależne ma być na taras,tuż w pobliżu siłowni. Siłownia ma być decydująca a precyzyjnie nie aż siłownia co budowa ciała,tyle że poćwiczyć należy. Baseny również dla budowy ciała,wykluczone tam bunga bunga z kobietami.

Posiadłość stworzę jak w Ameryce,trzy piętra i parter,ale w tym przypadku nie mam pojęcia jak uwzględnić piwnicę,toć suterena to powinien być parter bądź ekstra piętro. Niecodzienne jak widać planowanie powstaje w mojej głowie.

Producent: Alutherm

Więcej informacji: www.art-drew.com

,,

Dodaj komentarz